Szczegóły poniżej.

Ładowanie Wydarzenia

Radek Bielecki – koncert

21 maj 2023

Radek Bielecki – koncert
NIEDZIELA,
21 maja 2023, godz. 17:00
Miejski Dom Kultury w Kole

cena biletu: 59 zł
​kupbilecik.pl

Radek Bielecki, bezsprzeczny fundament wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka wyruszył w trasę koncertową promującą jego pierwszą autorską płytę pt. „Za darmo…”. Płytę, która notabene nagrana została wiele lat temu i do dnia dzisiejszego nie ujrzała światła dziennego (ale widać już światełko w tunelu). To prawdziwy „biały kruk” dla każdego melomana oraz wielbiciela wyszukanych i mądrych tekstów.
Przyszedł w końcu czas aby wyciągnąć z szuflady dziesiątki autorskich tekstów, które tną współczesne czasy jak bicz skórę, zmuszają do refleksji nad życiem, nad kondycją światopoglądową naszego kraju, nad płytkością słów i działań, którym bezwiednie ulegamy każdego dnia. A to wszystko okraszone iście „neonówkowym” żartem, humorem i zaskakującymi naszymi polskimi puentami (nie francuskimi pointami!) – to ważne!
W koncert smacznie wpleciony jest „wysublimowany kącik poetycki”, w którym Radek Bielecki deklamuje swoje wiersze zebrane w tomiku pt. „Wiersze dla Cieci” – są to wiersze dziecięce z dużą nutą dorosłego spojrzenia. Każdemu wersowi i każdej strofie towarzyszą salwy śmiechu publiczności. Tomik wierszy jest częścią dużej akcji charytatywnej na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.
Premierowe koncerty Radka Bieleckiego w 2023r. pokazały, że publiczność uwielbia członków Kabaretu Neo-Nówka – również w ich solowych projektach – wypełniając sale koncertowe do ostatniego miejsca.
Radkowi Bieleckiemu na scenie towarzyszy pięcioosobowy zespół fantastycznych muzyków znanych ze wszystkich najważniejszych i największych scen naszego kraju. To oni są winni aranżów muzycznych Radka:
o Dawid Korbaczyński – gitara (założyciel i aktualny twórca sukcesu zespołu Mikromusic, dodatkowo gitarzysta w bandach Stanisława Soyki, Kuby Badacha czy Meli Koteluk)
o Rober Jarmużek – piano (pianista Mikromusic, twórca Coherence Quartet)
o Michał Maliński – perkusja (perkusista „Męskie Granie” oraz dowódca sekcji rytmicznych Kasi Nosowskiej, Grubsona czy Jareckiego)
o Piotr Sypień – bas (niskie tony Stana Borysa i Kabaretu Neo-Nówka)
o Wojciech Szklarkowski – akordeon (główny miech Neo-Nówki i formacji Żarówki)
To będzie niezapomniany wieczór!

5285884 Czas do rozpoczęcia wydarzenia:
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Data:
21 maja
Godzina:
17:00
Kategoria Wydarzenie:
Jeżeli niniejsza impreza wymaga zakupu biletu, to przejdź do

STREFY BILETÓWSkip to content