Studio Piosenki Estradowej HIT zaprasza na zajęcia wokalne do Miejskiego Domu Kultury w Kole

Proponujemy zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży (od 6 roku życia) prowadzone przez instruktorów Studia Piosenki Estradowej HIT z Konina. 
Nauka obejmuje:
Zajęcia z dykcji
Jak mówić i śpiewać poprawnie, jak radzić sobie z „trudnościami” języka polskiego w tekstach piosenek. Nauka przez zabawę, wiersze i łamańce językowe. Ćwiczenia artykulacyjne i dykcyjne.
Emisja głosu
Nauka prawidłowego oddychania, wyrównanie rejestrów, swoboda artykulacji i prawidłowa dykcja, czyli wszystko to, co sprawia że głos brzmi tak jak powinien i wywołuje pozytywne emocje u słuchających. Minimalny wysiłek a zachwycający efekt.
Interpretacja
Jeżeli chcesz aby cała publiczność wsłuchana była w Twój śpiew, śpiewaj tak, aby rozumiano słowa piosenki, a także wierzono w emocje, które przekazujesz. Interpretacja to pewne gesty, postawa, zachowania, za pomocą których przekazujemy swoje uczucia.
Dobór repertuaru
Piosenka powinna „pasować” do człowieka  jak rękawiczka do ręki. Jak więc wybrać odpowiednią piosenkę? Na co zwrócić uwagę? Co zrobić, by nie była „za dorosła”?
Podkłady muzyczne 
Każda osoba, która uczestniczy w zajęciach, otrzyma podkłady muzyczne, jako materiały pomocnicze do dalszej pracy.
Zajęcia poprowadzą wokalistki z kilkunastoletnim doświadczeniem scenicznym, instruktorki SPE HIT w Koninie Pani Anna Ciesielska Aneta Urbaniak.
Oferowane zajęcia:
Zajęcia grupowe (2-3 osoby) 45 min. – 100 zł za miesiąc
Zajęcia indywidualne – 45 min. – 240 zł za miesiąc
Ilość miejsc ograniczona!
Spotkanie organizacyjne odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Kole
Zapisy i informacje pod nr. tel: 535177378
Skip to content