Pracownia Orange

Dzięki zwycięstwu w internetowym plebiscycie Fundacji Orange to właśnie mieszkańcy Koła stali się beneficjentami nagrody w postaci multimedialnej świetlicy PRACOWNI ORANGE. Do udziału w ogólnopolskim konkursie zgłoszono 1018 wniosków, spośród których komisja konkursowa wybrała 50 propozycji. W ostatecznym rozrachunku 26 zwycięskich lokalizacji miało otrzymać nowoczesną i multimedialną pracownię.

W Kole powstała grupa inicjatywna, która zgłosiła do udziału w konkursie wniosek na powstanie Pracowni Orange w Miejskim Domu Kultury. Kolska propozycja jako „PRACOWNIA DLA KULTURY” została zaakceptowana i trafiła do ścisłego finału. W wyniku głosowania Internautów, udało się wyłonić 26 lokalizacji w tym wlaśnie Koło, w których powstały multimedialne świetlice, wyposażone przez Fundację Orange w komputery z bezpłatnym dostępem do Internetu, drukarkę i konsolę do gier oraz telewizor LCD.

Jak twierdzą ludzie z Fundacji, zależy im, aby kolska Pracownia Orange, zgodnie z idea, przedstawiona we wniosku, stała się miejscem przyjaznych spotkań, integracji, rozwoju cyfrowych kompetencji i aby jak najlepiej służyła mieszkańcom naszego miasta.

Karta zgłoszeniowa z oświadczeniem dla niepełnoletnich
Karta zgłoszeniowa z oświadczeniem dla pełnoletnich
Klauzula informacyjna RODO
Regulamin zajęć
Szczegółowe zasady zachowania uczestników zajęć podczas pandemii 

Skip to content